Kurumsal Bilgi

  • Misyonumuz
Etik değerlere önem vermek, İnsana, topluma ve doğaya saygılı olmak, Yasalara ve uluslararası standartlara uygun davranmak, Ürün ve hizmetlerde kaliteyi ön planda tutmak, Faaliyet gösterdiği sektörlere, müşterileri ve çözüm ortaklarına artı değerler katmak, Müşterileri ve çalışanlarının memnuniyetini sağlamak Ar-Ge yatırımlarına önem vermek

  • Hedef ve Değerlerimiz
Bilgi ve gelişim odaklıdır, Faaliyetlerini etik kurallar ve standartlara uygun olarak gerçekleştirir, Sosyal sorumluluk sahibidir, Dürüst, açık ve çözüm odaklı iletişim kurar, Hizmet anlayışının verimli ve sürdürülebilir olması için sürekli gelişimi hedefler, Yarattığı değerleri gelecek nesillere taşımayı hedefler.

  • Vizyonumuz
NEV Cabbin, NEV - Yeni kavramından aldığı güç ile yeniliği, gelişmeyi ve uluslararası kalite ve standartlarda ürün, tasarım ve hizmetleri sunmayı amaç edinmiştir. Bu amaçla markasını güvenilirlik, saygınlık ve sürdürülebilirlik simgesi olarak gelecek nesillere taşımayı hedef edinmiştir. Kalite öncelikli tasarımlar ve ulaşılabilir hizmetleri sunmanın arkasındaki Ar-Ge'ye verilen önem Nev Cabbin'in vizyonunu oluşturmaktadır.

İletişim

Beytepe Mahallesi 5395.Sokak No:2C/2 Çankaya - ANKARA